25%

  • 12. Sınıf YKS DİL İngilizce Champion 12.7

GRAMMAR STEP BY STEP

İngilizce Hazırlık Setinde, dil bilgisi konuları detaylı olarak GRAMMAR Step by Step kitabında incelenmektedir. Bu çalışmada konu anlatımı Türkçe yapılmış ve konularla ilgili örnekler farklı dil seviyelerine sahip öğrencilerin rahatlıkla takip edebileceği şekilde, farklı zorluk derecelerinde seçilmiştir. Toplam 12 dil bilgisi konusunun (pronouns, tenses, modals, passive & causative, conjunctions, relative clauses, gerund & infinitive & participle, noun clauses, if & wish clauses, adjectives & adverbs, determiners, prepositions ve nouns & extra subjects) incelendiği Grammar Step by Step 400 sayfadan oluşmaktadır.

Grammar Step by Step kitabında, her konu için 2 adet 20 soruluk, 1 adet 25 soruluk test ve çok sayıda alıştırma yer almaktadır.

Sayfa sayısı: 508
Sayfa sayısı: 592

Grammar Activity alıştırma kağıtlarında, öğrencilerin dilbilgisi konuları ile ilgili bilgi seviyelerini artıracak boşluk doldurma alıştırmaları ve çoktan seçmeli sorular bulunmaktadır. Bu alıştırma kağıtları her konu için 1 adet üretilmiş olup 8 sayfadan oluşur.

Konu anlatımından ve alıştırma kağıtlarının çözülmesinden sonra, öğrencilerin dil bilgisi konularındaki performansları 5 adet Grammar Test ile sınanır. Bu testlerden 3 tanesi ara başlıklarla ilgili ara testler, 2 tanesi ise konunun geneli ile ilgilidir.

Konu bitiminde ölçme/değerlendirme sınavı olarak kullanılabilecek Grammar Progress Test çalışmaları her konu için 1 adet hazırlanmıştır.

Grammar Revision Test çalışmaları, öğretmenlerin eğitim yılı içinde uygun gördükleri anlarda, konu tekrarı yapabilmeleri için hazırlanmıştır. Her dil bilgisi konusu için 1 adet Grammar Revision testi bulunur.

Vocabulary Studies kitapları öğrencilerin kelime bilgilerini artırmayı amaçlar. Toplam 5 adet Vocabulary Studies kitabı bulunmaktadır. Her kitap, 600 kelimeye odaklanır ve çeşitli alıştırmalar ile çoktan seçmeli sorulardan oluşur. Vocabulary Studies kitapları, kelimelerin anlamlarının verildiği, örnek cümlelerle kullanımlarının incelendiği sözlük çalışmasını da içinde bulundurur.

Sayfa Sayısı: 136X5

Phrasal Verbs, kitabı içinde toplam 250 fiil Türkçe ve İngilizce anlamları ile beraber verilmiştir. Kitapta ayrıca örnek cümleler, fiiller ile ilgili alıştırmalar ve 250 adet boşluk doldurma sorusu bulunmaktadır.

Sayfa Sayısı: 250

Öğrenciler kelime bilgilerini, eğitim yılı içinde 40 adet Vocabulary Test'leri ile ölçerler. 20 sorudan oluşan bu testler tüm kelime gruplarını inceler.

YKS İngilizce Hazırlık Setinde okuma parçası soruları Reading Test'lerinde çalışılmaktadır. Reading Test'leri bir eğitim yılı için 60 adet olarak üretilmiştir. Her test 2 okuma parçasından oluşur.

YKS İngilizce Sınavında bulunan önemli soru tiplerini inceleyen Skills Test'leri 50 sorudan oluşur ve bir yıl için 15 adet üretilmiştir.

Consolidation Test (Yarım Deneme Sınavı), deneme sınavlarına hazırlık amacıyla üretilmiştir.10 adet 40 soruluk testlerden oluşmaktadır.

Practice&Progress, farklı soru tiplerinden oluşan 10/20 soruluk testleri içinde bulunduran dergi çalışmalarıdır. 5 adet olarak üretilmiştir.

Sayfa Sayısı: 40X5

Activity Journal, 5 sayıdan oluşan ve değişik soru tiplerini inceleyen dergi çalışmasıdır. Bu çalışma sınıf ortamına ve bireysel çalışmaya uygundur. Öğrenciye sahip olduğu kelime, dil bilgisi ve yetenek (skills) bilgisini sınama olanağı sağlar. 5 adet olarak üretilmiştir.

Sayfa Sayısı: 48X5

Champion 12.7 YKS İngilizce Hazırlık Seti içinde üretilen bütün deneme sınavları kapaklı kitapçık formatındadır ve arzu edilirse kurum içi deneme sınavı olarak kullanılabilirler.
Deneme sınavları ÖSYM tarafından uygulanan İngilizce Sınavına denk gelecek şekilde hazırlanmaktadır.
CHAMPION 12.7 YKS İngilizce Hazırlık Setinde, 10 adet YKS İngilizce DENEME SINAVI bulunmaktadır.

Sayfa Sayısı: 20X10

Ayrıca öğrencilere, içinde 10 adet deneme sınavı bulunan ve YGS’den sonra kullanılması planlanan bir PRACTICE TEST Deneme Sınav paketidir.
bakımından önemlidir. Bu sınavların tamamı özgündür.

Sayfa Sayısı: 20X10

Her biri 1500 sorudan oluşan (toplam 3000 soru) Question Bank, GRAMMAR, kitaplarında yıl içinde çalışılan bütün dil bilgisi konularını tarayan testler bulunmaktadır. Bu yayınlarda, 12 dil bilgisi konusunun her biri için 25 sorudan oluşan 4 test ve her 3 konuda bir 25 sorudan oluşan 3 revision test bulunmaktadır. Soru Bankası içinde ayrıca öğrencinin soru çözme becerisini artıracak dil bilgisi ipuçlarının yer aldığı anlatım bölümleri de bulunmaktadır.

Sayfa Sayısı: 2X256

Question Bank, READING, okuma parçası tabanlı soru tiplerini (okuma parçaları, parça tamamlama, anlamı bozan cümleyi bulma ve cloze test) tarayan, 1000 sorudan oluşan bir soru bankasıdır.

Sayfa Sayısı: 224

Question Bank, ALL QUESTION TYPES, tüm soru tiplerini tarayan 1000 sorudan oluşan bir soru bankasıdır.

Sayfa Sayısı: 224

Question Bank, YKS İngilizce DENEME SINAVLARI, soru bankası, 10 adet deneme sınavından oluşmaktadır. Her sınavda 80 soru vardır.

Sayfa Sayısı: 208

Teacher’s guide (Öğretmen El Kitabı) CHAMPION 12.7 YKS İngilizce Hazırlık Seti ile ilgili detayları içerir.

Bu çalışmada, yayınların içerikleri ve sınıf ortamında nasıl verimli bir şekilde kullanılabilecekleri anlatılmıştır.

Örnek hız çizelgelerinin verildiği öğretmen el kitabında, İngilizce dil bilgisi konularının anlatımları ile ilgili önerilerde bulunulmuştur. Ayrıca Öğretmen El Kitabında yayınların gönderim tarihlerini içeren bir tablo da yer almaktadır.AğustosKasımOcakMartNisan
English Grammar KİTAPQuestion Bank, Grammar


KİTAP

KİTAP

Question Bank, All Question Types 


KİTAP


Question Bank, Deneme Sınavları KİTAP

Question Bank, Reading KİTAP

Phrasal VerbsKİTAP

Practice Test, Deneme Sınav Paketi
BOX SET

10'lu Sınav

Vocabulary Studies

KİTAP 1KİTAP 2KİTAP 3KİTAP 4KİTAP

Activity Journal

DERGİ 1DERGİ 2DERGİ 3DERGİ 4DERGİ 5

Practice&Progress

DERGİ 1
DERGİ 2
DERGİ 3
DERGİ 4
DERGİ 5

Deneme Sınavları

SINAV 1-2SINAV 3-4SINAV 5-6SINAV 7-8
SINAV 9-10
Teacher's Guide
KİTAP
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

12. Sınıf YKS DİL İngilizce Champion 12.7

  • Marka: Dilko Yayıncılık
  • Ürün Kodu: 12. Sınıf YKS DİL İngilizce Champion 12.7
  • Stok Durumu: 30
  • 580,00₺
  • 435,00₺


Satın alabilmek için asgari adet: 5

Benzer Ürünler

Grammar Step By Step

Bu çalışmada konu anlatımı Türkçe yapılmış ve konularla ilgili örnekler farklı dil seviyelerine ..

71,50₺ 110,00₺

11. Sınıf YKS DİL İngilizce Basic Collection Seti

BASIC COLLECTION setinde 4 adet Grammar konu anlatımlı kitap vardır. Genel anlatımın Türkçe yapıld..

255,00₺ 340,00₺

DİLKO AFİŞ 6'lı

..

30,00₺